Nowy Etap rozwoju marki Diamond Module.

28.05.2018

Dotychczas pod marką Diamond Module na terenie Austrii i Niemiec wyprodukowano kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowych w postaci hoteli, biur, ośrodków socjalnych, przedszkoli, ośrodków wypoczynkowych… A domy modułowe przez nas dostarczane są nie do odróżnienia od obiektów wybudowanych w technologii tradycyjnej.

Dynamika Rynku, otwarcie na Potrzeby Klientów sprawiły, iż spółka oprócz realizacji zamówienia, zajmie się Kompleksowym przygotowaniem Fundamentów na placu montażu. Lata doświadczeń zdobytych przy poprzednich realizacjach, sprawiają że jesteśmy pewni swoich usług oraz jesteśmy z nich dumni. Zadowolenie Klientów i plan pracy zapełniony na najbliższych kilka lat w przód to nasza najlepsza rekomendacja.

Pierwsze z serii modułowych Przedszkoli jest już prawie ukończone na Hali. Od parterowych po 4 piętrowe. To jeden z najciekawszych projektów realizowanych Diamond Module. Wariantowość układów jest niesamowita. Będą to pierwsze projekty w których wyręczymy Zamawiającego w kwestiach przygotowania Fundamentów.

Domy Modułowe to nie tylko stalowa rama.

Dla Diamond Module to: Fundament, Ramy, Projekty, Aranżacja Wnętrz, Pełne Wykończenie, Elewacje, Dachy etc… oraz Montaż.

More news